Instinct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild on Drak'thul EU
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Agromaniac

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Agromaniac




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 01. 09

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 4:31 am

Zdravim vas vsechny, jmenuju se Tomas , je mi 16 (brzy ding na 17 Laughing ), studuju na gymplu v praze (druhak), zaliby wow a sport vseho druhu, wowko hraju pres dva roky za paladina, zkousel sem i DK ale pala mi proste sedi vic. Moje postava je tedy paladin Agromaniac jak jinak nez BE, lvl 80, momentalne hraju retri 0/20/51, kteryho sem hral od S3 predtim jsem zkousel i holy ale behat kolem sloupu me moc nebere...urcite hodlam zkusit holy casem, ale nepredpokladam ze bych ho hral dlouhodobe...Co se aren tyce, hraju s rogunou se kterym se z wowka znam uz nakej patek hrali sme vsehovsudy 3. a mame rating 1730... ano ano vim ze je to low ale jak rikam hrali sme 3. a prohravali sme vicemene jenom s kombama ktery byli max skilled anebo komba stylu retri/Dk (patch FTW), rozhodne nehodlam na tomto ratingu zustat prestali sme hrat protoze ani jeden nemame honor na botky a oproti S4 botam je to sluznej boost. Muj nejvyssi rating v BC byl v pre-wotlk s Kezzakem (destro lock) tusim nakych 1860+-. vic jsem nedal protoze sem nemel s kym nebo sem an to nemel gear. Btw rating 5v5 jako by tam nebyl je to koupeny team a este sme v nem nehrali ( /ignore 5v5 pls Twisted Evil ).
Co od vas cekam? Hlavne dobrou atmosferu v guilde, obcasny premade, pomahat si navzajem...znam u vas par lidi takze si myslim ze by to nemel byt problem.Mimochodem sem Conqueror a v dohledne dobre bude battlemaster, ale nemyslim si ze by to nejak ovlivnilo me prijeti/neprijeti Smile
link k nahlednuti: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Agromaniac
Omlouvam se, nak se jim to nepodarilo jeste updatnout je to rating z dneska rano tedka je v dvojkach 1730, odpoledne hodlame zahrat trojky...jakmile mi to updatnou hodim sem updatnuty link, zatim takto protoze to co jsem sem napsal uz bych podruhe dohromady nedal:)
Co se meho zamereni tyce sem ciste pvp hrac pve fakt nesnasim a hraju ho z nutnosti a velmi vyjimecne. Prozatim sem v IV kde mam taky nake zname.

tady je updatnuta armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Agromaniac
Návrat nahoru Goto down
Sharkaenrofl
Officer
Sharkaenrofl


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 13. 09. 08

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:24 am

Ja jsem proti. V s4 sem joinul s altem nejaky 5v5 kde si byl ty. Podle priblblych hlasek na vt si mi pripadal jako nejake rozmazlene decko. Rating 1860 v s4 je taky tragedie. Ale je to jen muj nazor. Preju hodne stesti s prihlaskou.
Návrat nahoru Goto down
Agromaniac




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 01. 09

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:06 am

Sharkaenrofl napsal:
Ja jsem proti. V s4 sem joinul s altem nejaky 5v5 kde si byl ty. Podle priblblych hlasek na vt si mi pripadal jako nejake rozmazlene decko. Rating 1860 v s4 je taky tragedie. Ale je to jen muj nazor. Preju hodne stesti s prihlaskou.

To sem teda musel mlet poradny sracky :X
5v5 mi nikdy moc nesly, nestydim se to priznat nevim kym to bylo jestli sem to proste neumel nebo to bylo ostatnima, netusim, a abych pravdu rekl po zkusenostech z BC se do 5v5 moc nezenu. Mohl bych znat tvuj nick ingame maina i alta pls? mel sem 5v5tek hafo ale moc vazne sem to nebral...
a proc jenom 1860? nemel sem skill (gear taky nic moc)neumim posoudit jestli ho tedka mam, ale rozhodne se zlepsuju...
Jestli me nevemete svet se mi nezbori...dam lepsi rating a casem to treba zkusim znova no...nebo taky ne...se uvidi cheers
Návrat nahoru Goto down
Mysteh
Admin
Mysteh


Poeet p?íspivku : 81
Age : 34
Registration date : 27. 08. 08

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeMon Jan 19, 2009 7:54 am

nechapem ako moze nekdo kupit 1400rating 5V5 team to by som nechcel ani zadarmo je to na hanbu...a 1730 je malo jak som ti povedal daj aspon 1800 - 1850 a vydrz stym ratingom tak 3tyzdne potom sa mozme bavit mb o prijati zatim cus
Návrat nahoru Goto down
Agromaniac




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 01. 09

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeMon Jan 19, 2009 8:14 am

Dobre diky za vas cas asi jsem to trochu moc uspechal...mejte se Smile
Návrat nahoru Goto down
Kofca

Kofca


Poeet p?íspivku : 7
Age : 34
Registration date : 27. 08. 08

Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitimeThu Jan 22, 2009 4:05 pm

s tymto som hraval este za mojich cias par 5v5 aren for fun.. on to asi jediny vedel z tych 3dalsich Very Happy ale stale mi nesiaha ako paladinovy ani po paty Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Agromaniac Empty
PříspěvekPředmět: Re: Agromaniac   Agromaniac I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Agromaniac
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Instinct :: Guild Information :: Přihlášky-
Přejdi na: