Instinct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild on Drak'thul EU
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tenedar - DK

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Tenedar




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 08. 01. 09

Tenedar - DK Empty
PříspěvekPředmět: Tenedar - DK   Tenedar - DK I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:58 pm

Moje osoba
Zdravím, jmenuji se Tonda, je mi 18 let a bydlím nedaleko Liberce, chodim na střední průmyslovou školu a k mím hlavním zájmům patří WoW. Do vaší gildy bych se chtěl dostat, protože po pár týdnech PvEčkaření jsem zjisdtil, že PvP je asi to jediný co mě na WoW baví, a proto se hlásim k vám do guildy, která je asi top PvP guild na DT, minimalně u hordy.

Můj char
Char se kterým se k vám hlasím je Tenedar, 80 lvl orc DK - unholy(21/0/50), jinak mám ještě huntu Jogo 70 lvl, se kterým jsem měl pre TBC jen S3 luk. Hrál jsem s Ryaqem, rogunou z vaší gildy, kde jsme dali myslím 2080 rating, jenže pár dní na to jsme se propadli asi o 300 rating a ňák už jsme neměli chuť pokračovat, tak jsme šli každý vlastní cestou. Jinak teď s mím DK hraju opět s Ryaqem a zatím nám to jde docela dobře (1860+ rating) a myslím, že by jsme to mohli ještě vytáhnout.

Link:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Tenedar

Poznámka: Jsem pořád ve staré gildě, kde bych v případě, že mě nepřijmete zůstal jěště ňáký čas, ale chci odejít, protože jak už jsme zmínil mě baví jen PvP a PvE jdu jen z nutnosti, např kvůli itemu.

Předem díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sharkaenrofl
Officer
Sharkaenrofl


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 13. 09. 08

Tenedar - DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenedar - DK   Tenedar - DK I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:19 pm

Pekna prihlaska narozdil od tech ostatnich co tu jsou. Jsem pro.
Návrat nahoru Goto down
RyaQQ
Duelist
RyaQQ


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 08. 08

Tenedar - DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenedar - DK   Tenedar - DK I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:45 pm

/inv Tenedar
musim sem pridat nejakej post...Tenedara (aka Jogomira) znam uz par let i z RL. Hraval jsem snim obcas (jak pise) a vzdycky hrani bylo fajn. Nejakej skajl urcite pochytil na venkovskym dvorku pred domem a myslim ze bude jeden z top DK v guilde kdyz bude mit dobryho partnera ! zatim ma Very Happy a uvidi se jak to pude dal po patchy a az bude PC konnecne... so BB Beach Boyz and /Inv Tenedar... Smile
Návrat nahoru Goto down
Mysteh
Admin
Mysteh


Poeet p?íspivku : 81
Age : 34
Registration date : 27. 08. 08

Tenedar - DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenedar - DK   Tenedar - DK I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:49 am

pekna prihlaska, dobry rating neni o cem /w me ingame
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tenedar - DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenedar - DK   Tenedar - DK I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tenedar - DK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Instinct :: Guild Information :: Přihlášky-
Přejdi na: