Instinct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild on Drak'thul EU
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Makolól-enha shaman

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Makolol




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 01. 09

Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitimeSat Jan 03, 2009 4:01 am

Ahoj jmenuji se Martin,je mi 17 let a mam zajem se pridat k vase guilde.Hraji za meho shamana Makolól ,armory-http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Makol%C3%B3l (druhy vyexpeny shaman:P).Chtel bych k vam z duvodu ze jste znama top PVP guilda na serveru,a hledam zde kvalitni PVP komunitu.Jinak k memu hrani-zkusenosti lehce z s3/s4 mam z 1850 ratu,vice jsem nedal protoze sem hodne expil a zacinal sem hrat nakonci season s vecma za honory(resto/enha sham dragonmaw a disc priest ali DT)...Moje momentalni ratingy v s5 presahuji rating 1700(zatim jen 2v2 1721),ale jsem si jisty ze rating pujde nahoru,zatim jsme moc her nehrali,takze to beru jako zacatek.Gear mam krome zbrani celkem dobry(2 savage,2 hateful+vetsinu deadly doplnku,ted kupuju botky).Muj cil v sezone je dat 2200 rating,ale bude to precejen velka drina jako enha,navic s mym ne moc kvalitnim pripojenim,ale verim ze to dotahnu do zdarneho konce.Vetsinu casu hraji jen PVP jen obcas zajdu naxx ci sathariona.Hraji denne,a dost,pokud nejsem ve skole.

Jinak bonus ke mne:Hraju tenis(pokud nesedim u wowa znate to:P),studuji elektroprumyslovku a bydlim ve strednich cechach,obcas mam nervni nalady,takze me nebrat vazne nekdy radsi:p
Doufam ze moje prihlaska naplnila vase touhy,a budu se k vam moct pridat.Dekuji.
Návrat nahoru Goto down
maslo
Member



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 08. 08

Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitimeSun Jan 04, 2009 12:40 pm

Ja osobne jsem pro prijeti minimalne na zkousku,enha shama v guilde chybi.
Návrat nahoru Goto down
Plastic

Plastic


Poeet p?íspivku : 34
Registration date : 27. 08. 08

Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitimeMon Jan 05, 2009 5:55 am

Na skusku by som zobral
Návrat nahoru Goto down
piramiD
Rival
piramiD


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 27. 08. 08

Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitimeMon Jan 05, 2009 8:29 am

téz pro enha nemame zadnyho
Návrat nahoru Goto down
Mysteh
Admin
Mysteh


Poeet p?íspivku : 81
Age : 34
Registration date : 27. 08. 08

Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 7:11 am

zoberem ta napis mi ingame ale do 14teho chcem aby si dal aspon 1780-1800rat.
/locked
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Makolól-enha shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Makolól-enha shaman   Makolól-enha shaman I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Makolól-enha shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Eines shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Instinct :: Guild Information :: Přihlášky-
Přejdi na: