Instinct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Guild on Drak'thul EU
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hunter Pvp

Goto down 
AutorZpráva
Bowyerka




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 04. 10

Hunter Pvp Empty
PříspěvekPředmět: Hunter Pvp   Hunter Pvp I_icon_minitimeMon Apr 26, 2010 2:07 am

Zdravím guildu Instinct.
Byť nejsem členem, zkouším sem napsat jestli by se nenašel někdo, kdo by mi poradil.
Mám MM huntera a sháním nějaké tipy do arén, jak 2v2 tak 3v3 (v 5v5 se neangažuju).
(Wrathful doplňky, 2x rele 3x furi set, zatím to není žádná sláva, v VoA mi nedroplo zatím nic a nehraju moc dlouho arény)
Většinou jedem kombo HolyPal(retr) + MM hunt / Mage+HPala+Hunt.

Né vždy se mi daří přežít dostatečně dlouho, někde mám viditelnou mezeru, kterou nemůžu odhalit.
Proto sháním nějaké tipy a triky do arén, jak se lépe udržet na živu a přitom nebýt shovaný celou arénu.

Huntera hraju už od BC kde jsem si točil arenu okolo 2k raiting, ale taky kombo resto druid hunter, které předtím bylo na hoodně času do arén.
Něco o tom vím, ale někde failuju očividně.

Nebráním se jakýmkoliv radám, zkoušel jsem i Survivala, ale nějak mi nesedl.. vůbec nevím jak za něj točit dps, přišlo mi to proti MM slabší, ale spíš je to tím, že nevím jak to mačkat. Samozřejmě bych bral rady i pro surv, talenty nejsou drahý na změnu.

Našel by se někdo kdo by mi byl ochoten poradit? třeba dyby se nudil nebo tak Smile

Buď tu nebo In-Game na nick Bowyerka.
Předem dík.
Návrat nahoru Goto down
 
Hunter Pvp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Instinct :: General Forum :: PvP-
Přejdi na: